Hakkımızda

Erdoğan Emlak Gayrimenkul Danışmanlık firması olarak hedeflediğimiz kaliteli hizmet anlayışından yola çıkıp, emlak sektöründeki uzun yıllar süren tecrübemizle profesyonelliğimizi birleştirerek 2007 yılında çalışmalarımıza başladık.Geçen bu süre içinde Erdoğan Emlak, kurumsal bir firma olarak, gayrimenkul danışmanlığını ek iş olmaktan çıkarmak ve meslekleştirmek adına danışmanlarını kaliteli bir eğitim sürecinden geçirerek birinci ilkesi olan müşterilerinin memnuniyet ve güvenini sağlama hedefine ulaşmıştır.

Bu gün, Avrupa ve dünyadaki yeniliklerin ışığında Ankara’daki emlak alım satım standartlarını yükselterek, kuruluşumuzdan bu güne müşterilerimize en iyi hizmeti verme misyonunu üstlenmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İlkemiz; emlak sektörünü geldiği bu noktadan daha ileriye taşımak ve her geçen gün biraz daha büyüyerek daha fazla insana profesyonel hizmet verebilmektir.

Erdoğan Emlak Gayrimenkul Danışmanlık firması olarak gayrimenkul sektöründe imza attığımız başarılara her gün bir yenisini ekleyerek hızla büyüme yolunda emin adımlar atmaktayız. Siz de Erdoğan Emlak ailesinin bir ferdi olabilir ve Erdoğan Emlak isminin güvencesiyle hayatınızda yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

"Bizi tanıdılar, evlerine kavuştular. Şimdi sıra sizde…”

X
Üye Ol

Üye olmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Captcha Kodu Değiştir
X
Üye Girişi Yap

İlan verebilmek için lütfen giriş yapınız.

X
Şifremi Unuttum

Kayıt olduğunuz mail adresinizi yazınız.